Podsumowanie projektu "Gramy zmysłami"
30 Kwiecień 2026
W roku szkolnym 2025/2026 dzieci uczestniczyły w ogólnopolskim projekcie „Gramy zmysłami”, którego celem było nowatorskie i twórcze podejście do rozwijania zmysłów u najmłodszych. Podejmowane przez przedszkolaki działania sprzyjały poszerzaniu wiedzy na temat integracji sensorycznej oraz funkcjonowania zmysłów, wspierały wielozmysłowe poznawanie świata, rozwijały kreatywność, pobudzały wszystkie zmysły podczas zabaw i zajęć edukacyjnych, a także pomagały budować świadomość własnego ciała.
Zadania realizowane w ramach projektu:
· PAŹDZIERNIK – ścieżka sensoryczna
· LISTOPAD - węch
· GRUDZIEŃ - wzrok
· STYCZEŃ - słuch
· LUTY - dotyk
· MARZEC - smak
· KWIECIEŃ – zmysł równowagi
